۸ تیر ۱۳۸۸

من هم مثل همه دانشجویان خسته در این روز ها کار و درس را تعطیل کرده خبر های خیزش مردم ایران را دنبال می کردم. حتی این دوست آمریکایی ما دونالد هم کارو زندگی را تعطیل کرده خبر ها را دنبال می کرد. نمونه:
من: هلو دونالد
دونالد: هی الله اکبر

الان هم با این که کل جریان ظاهرا سرکوب شده و من قاعدتا باید سر خورده باشم در یک حالت شنگولی عارفانه ای به سر می برم. دقیقا هم نمی دانم چرا.
چون آگاهی از وجود حداقل چهارده ملیون انسان مسوول و آزادی خواه در کشورم امیدم به آینده را بیشتر کرده است؟ نه دقیقا. امیدی ندارم.
چون تصویر ما مردم ایران در دنیا بسیار بهتر شده است و حالا در فرودگاه ها به دارنده پاسپورت ایرانی احترام می گذارند؟
نه.
چون کسی از دوستانم و نزدیکانم در تظاهرات تیر نخورده است؟
نه.

چون یک رویای جدید پیدا کرده ام. برگشت به ایران و تشکیل یه گروه مقاومت زیر زمینی. (سیامک می گوید شوخی نکن) از آن چیز هایی است که خوب سر آدم را گرم می کند.

و بله. می دانم که پدران ما هم همین راه اشتباه را رفتند و این مسیر به ترکستان است. اما رویا است دیگر. باید اکستریم باشد. رویای مقاومت مدنی بدون خشونت (روش درست به توصیه اهل فن) خیلی بی مزه است.

۵ نظر:

Franny گفت...

1. منم دانشجو گرد خسته ام که امروزهم رفته امتحان گند زده و هیچ حس پروژه نوشتن هم نداشته و استاد توله سگ هم قبول نکرد مه بعدا بدم و ...
2. من باب این آرزو تون پیشنهاد می شه:

http://www.durka3d.com/

Nili Rainbow گفت...

با نظراتتان موافق می باشیم:)

راستی به نظرم نوشته هات یه مقادیری شبیه نوشته های مهندس خسته شده. اشتباه می کنم؟

untitled گفت...

به فرانی:
ممنون بابت معرفی این بازی مهیج و سه بعدی

Franny گفت...

واللا من نمی دونم چند بعدیه( یعنی حرفت الان آیرانی داشت یا نه) چون که متاسفانه واسه بازی کردنش 5 دلار باید می سلفیدیم که ما هم ایران و ...گفتیم شما اگه خواستی بازی کنی بری و غول مرحله آخر رو هم شاخشو بشکونی دلت خنک شه

Franny گفت...

هه هه 5 دلار نمی خواد که اون بالاش نوشته 3 دی